Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged – 240,5 pont
Csapattagok: Mészáros János, Tóth Csanád, Vajda Balázs
Felkészítő tanárok: Bán Sándor, Gál Viktória, Csányi Sándor, Drevenka István, Hancsák Károly, Dr. Mező Tamás, Prókai Szilveszter, Szöllősy László, Nagyné dr. Regdon Ibolya, Dudás Zoltánné
Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös – 216 pont
Csapattagok: Pál Zsófia, Petró Milán, Koren Márton
Felkészítő tanárok: Molnárné Borbás Katalin, Molnár Tamás, Kissné Császár Erzsébet, Illés Sándor, Kiss Miklós
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged – 201 pont
Csapattagok: Eperjesi Dávid, Hézső Tamás, Major Attila
Felkészítő tanárok: Bán Sándor, Gál Viktória, Csányi Sándor, Drevenka István, Hancsák Károly, Dr. Mező Tamás, Prókai Szilveszter, Szöllősy László, Nagyné dr. Regdon Ibolya, Dudás Zoltánné
További részletekért kattintson ide!
MEGHÍVÓ |
|
A Bugát Pál XXVIII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő döntőjére2011. augusztus 25–27.Mátrafüred – Gyöngyös |
TIT Stúdió Egyesület, Budapest
Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös
GYÖNGYÖK Mátra Művelődési Központ, Gyöngyös
Mátra Múzeum, Gyöngyös
Oktatásért Közalapítvány
Nemzeti Civil Alapprogram
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt.
Bugát-Richter Természettudományi Alapítvány
Gyöngyös Város Önkormányzata
FMV ASZK Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium
ELTE Természettudományi Kar
A maximális elérthető összpontszám: 160 pont volt.
A részpontszámok:
Helyezés |
Cssz. |
csapat | földrajz | fizika | kémia | biológia | összesen |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
38. |
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged | 31 | 22 | 31 | 34 | 118 |
1. | 63. | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged | 40 | 19 | 24 | 35 | 118 |
2. | 11. | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged | 36 | 18 | 20 | 40 | 114 |
3. | 85. | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged | 38 | 17 | 28 | 28 | 111 |
4. | 79. | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged | 34 | 22,5 | 26 | 23 | 105,5 |
5. | 25. | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa | 31 | 23 | 26 | 25 | 105 |
6. | 84. | Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös | 27 | 19 | 20 | 34 | 100 |
7. | 24. | Árpád Gimnázium, Tatabánya | 39 | 18 | 20 | 21 | 98 |
8. | 14. | Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd | 36 | 20 | 23 | 17 | 96 |
9. | 8. | Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely | 27 | 19 | 15 | 33 | 94 |
10. | 28. | Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös | 38 | 20 | 19 | 16 | 93 |
10. | 30. | III. Béla Gimnázium, Baja | 22 | 20 | 25 | 26 | 93 |
11. | 74. | Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely | 16 | 15 | 20 | 38 | 89 |
12. | 57. | Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely | 26 | 14 | 16 | 30 | 86 |
13. | 29. | Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely | 23 | 17 | 20 | 25 | 85 |
14. | 45. | Varga Katalin Gimnázium, Szolnok | 24 | 16 | 13 | 31 | 84 |
15. | 22. | Németh László Gimnázium, Budapest | 26 | 14 | 17 | 23 | 80 |
16. | 44. | Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen | 27 | 16 | 21 | 15 | 79 |
17. | 73. | Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely | 30 | 15 | 22 | 11 | 78 |
17. | 65. | Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd | 24 | 17 | 26 | 11 | 78 |
Gratulálunk a nyertes csapatoknak!
Az országos döntőbe jutott csapatok 2011. augusztus 25–27. között találkoznak Gyöngyösön–Mátrafüreden.
Jó felkészülést és sok sikert kívánunk a döntőn való részvételhez!
Juhász Nagy Ágnes | dr. Radnóti Katalin |
igazgató TIT Stúdió Egyesület |
főiskolai tanár ELTE TTK a zsűri elnöke |
Felhívás |
|
a Bugát Pál XXVIII. Országos
Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedőben való részvételre
|